ПЕРЕМОЖЦІ «КУБКА РЕКТОРА»

27 квітня у Національному авіа- ційному університеті відбулося на- городження переможців змагань за «Кубок ректора».

Цей традиційний весняний спортивний турнір проводився у НАУ раніше, але кілька років тому його було скасовано через вкрай занедбаний стан спортивного комплексу університету. Та цієї зими, після того, як спорткомплекс було підпорядковано безпосередньо в. о. ректора, на об’єкті почалися ремонтні роботи. До кінця квітня вже були від- ремонтовані два зали з баскетболу та футболу, що дозволило успішно провести «Кубок ректора».

«На початку квітня було повністю відновлено два великих зали для змагань з футболу та баскетболу, тож цього року ми отримали можливість відродити ці популярні серед студентів змагання, – сказав директор Навчально-спортивного оздоровчого центру НАУ Володимир Артамонов.

Для того, аби відродити змагання за «Кубок ректора», об’єднали зусилля кафедра фізичного виховання та спор- тивної підготовки НН ГМІ (працівники якої навіть у, м’яко кажучи, складних умовах виховують учнів, якими можна пишатися, та команди, що вже стали переможцями універсіад, всеукраїнських та міжнародних змагань), керів- ництво Навчально-спортивного оздоровчого комплексу та студентський профком НАУ.

З 24 по 27 квітня команди встигли позмагатися зі стрітболу, футболу, во- лейболу та настольного тенісу. У зма- ганнях за «Кубок ректора» взяли участь студенти та аспіранти НАУ денної форми навчання, студенти, які навчаються у філіях НАУ, та випускники 2016–2017 років денної форми навчання. Вік учасників – до 28 років.

На урочистому закритті «Кубка ректора» виступила збірна команда зі степ-аеробіки та фанку – також неодноразовий призер відкритих чемпіонатів України та міжнародних змагань.

Під час урочистого закриття «Кубка ректора» нагороди учасниками та фіналістами змагань вручали в. о. ректора Володимир Ісаєнко та начальник Київського міського відділення Комі- тету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник.

«Перші кроки з відновлення Навчально-спортивного оздоровчого комплексу вже зроблено, і нинішні змагання, що стали справжнім святом молодості, це яскраво підтверджують, – зазначив в. о. ректора Володимир Ісаєнко. – Попереду ще багато роботи, реконструкція спорткомплексу – одне з пріоритетних питань, тому що це, перш за все, – здоров’я нашого сту- дентства. У нас є чіткий план дій щодо подальшого відновлення цього об’єкта, і адміністрація університету зробить усе, аби якнайшвидше довести справу до кінця.

Перше місце у змаганнях з настольного тенісу виборола команда АКІ, зі стрітболу – команда ІEM, з волейболу – збірна команда «Авіатор». Переможцем у змаганнях з футзалу та володарем «Кубка ректора» стала команда ІМВ.

Сподіваємося, що «Кубок ректора» стане у НАУ традиційним щорічним весняним святом спорту.

ЛЮДМИЛА ЗАГЛАДА