ЯК У НАУ КОРОЛЕВ ОБИРАЮТЬ

У НАУ весна розпочалася зі свята краси – університет обирав «Міс НАУ – 2017». Цим заходом стартувала традиційна для вишу «Студентська весна». І старт був гідний. А головне – красивий.

Майже всю осінь у десяти інститутах університету проходили локальні конкурси краси, метою яких було обрати гідну претендентку для фіналу. Без усякого перебіль-шення можна сказати, що всі десять фіналісток показали красу і, вважаємо, гордість НАУ, якщо брати до уваги саме цей конкурс.

Дівчата були яскраві, талановиті, в міру безпосередні та цікаві. Вони несли в зал, до глядачів, лише позитив та шарм. Правда іноді їхні «дотепні» відповіді на «інтелектуальні питання» ведучого про дюбелі та рашпілі викликали у глядачів не просто посмішку, а справжній, насичений сміх, але це лише додавало пікантності дійству, бо конкурсантки відповідали на ці високомудрі питання, одягнуті в костюми-образи. Тобто були в купальниках та прозорих накидках. Тепер стає зрозумілим, як важко було членам журі оцінювати, зокрема в цьому конкурсі, інтелектуальні здібності претенденток. А в журі сиділи не лише поважні люди, в особі голови, в. о. ректора Володимира Ісаєнка, але ще й представники спонсорів та шоу-бізнесу.

Сам конкурс був доволі жорстко регламентований і добре підготовлений: жодного зайвого дійства, довгої промови чи небажаних сюрпризів. Тому ніщо нікому не набридало: в перервах змагання публіку розважали танцями й піснями різноманітні артисти, половина з яких – колишні випускники вишу та його нинішні студенти, зокрема Лаліко – Лалі Ергемлідзе, студентка Інституту економіки й менеджменту та учасниця національного відбору до «Євробачення». І, звичайно, артистів сприймали як «своїх» – «на ура». Та й рішення суддів ніхто не оскаржував – всі були задоволені. «Міс НАУ – 2017» було обрано студентку факультету біотехнологій Інституту екологічної безпеки Анастасію Салапонову, друге та третє місця(перша та друга Віце-Міс) посіли відповідно Ірина Бондар (Інститут інформаційно-діагностичних систем) та Ліана Косько (Інститут міжнародних відносин).

Порадували і спонсори. По-перше, ніхто з конкурсанток не залишився без подарунків, а по-друге, призи були вельми цікавими для студенток. Переможниці отримали, крім прикрас, безкоштовних абонементів на фітнес і можливості, знову ж таки, безкоштовно пройти водійські курси, ще й мандрівки країнами Європи.

До речі, всі дівчата, які брали участь у конкурсі, але не стали переможницями, сказали, що отримали масу позитивних емоцій та великий досвід, який знадобиться їм у майбутньому.

Ну, а ми чекатимемо на продовження дійства – на конкурс «Міс НАУ – 2018».