ВІДКРИЙТЕ ДВЕРІ В МАЙБУТНЄ!

На День відкритих дверей завітали учні не лише міста Києва, а й інших регіонів України; також були представники Авіакосмічного ліцею ім. І. Сікорського, Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ, Васильківського коледжу НАУ та інші.

З абітурієнтами та їх батьками особисто поспілкувалися в. о. ректора Володимир Ісаєнко, проректор з корпоративного управління Володимир Шульга та проректор з навчальної та виховної роботи Тамара Іванова. Представники адміністрації розкрили питання перспектив навчання, наукової діяльності, студентського дозвілля та особистісного розвитку в Національному авіаційному університеті. «Новий 2017 рік має свої особливості вступу, але ми готові до виклику та запрошуємо всіх на навчання до флагмана авіаційної освіти. Ми впевнені, що вступна кампанія 2017 року буде проведена на найвищому рівні», – зазначив Володимир Ісаєнко.
Найбільше питань у вступників виникало щодо конкурсних балів, умов проведення творчих конкурсів та перспектив працевлаштування випускників. На всі питання фахівцями було надано вичерпні відповіді. До уваги абітурієнтів пропонувалася інформація про міжнародні наукові, освітні проекти та програми, з якими співпрацює «авіаційний».
Окрім денної форми навчання, відвідувачі могли ознайомитися з програмою заочного та дистанційного навчання. Її особливістю є можливість готувати висококваліфікованих фахівців без відриву від виробництва. Крім того, цього року вперше для вступників на заочну форму навчання запровадять електронну подачу документів. Майже всі студенти вишу, незалежно від спеціальності, залучені до наукових проектів у різних сферах авіаційної галузі. Це, власне, і продемонстрували на Дні відкритих дверей представники численних лабораторій, шкіл, студентських конструкторських та проектних бюро. Наступна зустріч з абітурієнтами відбудеться 11 березня 2017 року в залі Приймальної комісії НАУ.
А поки співробітники консультаційного центру НАУ, який знаходиться у приміщенні Приймальної комісії (тел.: 406-70-38), завжди готові надати вичерпну інформацію з питань вступу та спеціальностей у НАУ.

ХРИСТИНА МИСЬКІВ