НОВИЙ ПОСІБНИК ВІД ВИКЛАДАЧІВ НАУ

17 січня 2017 року на кафедрі реконструкції аеропортів та автошляхів Навчально-наукового інституту аеропортів відбулася презентація нового навчального посібника колективу авторів НАУ «Фізико-хімічна механіка дорожньо-будівельних матеріалів».

Заступник директора інституту з науково-методичної роботи професор Андрій Бєлятинський привітав усіх викладачів кафедри з цією визначною подією. Посібник присвячено вивченню взаємозв’язків матеріалів різних рівнів та з різними типами хімічних зв’язків складових компонентів, визначенню хімічних і фізичних основ процесів створення нових матеріалів і забезпеченню стійкості їх властивостей під впливом зовнішніх факторів. Розглядаються процеси раціонального використання матеріалів з місцевої сировини та побічних продуктів промисловості, розроблення нових економічних інноваційних технологій використання матеріалів у виробництві та ремонтах доріг і аеродромів. У навчальному посібнику подано новітній матеріал з навчальної дисципліни «Фізико-хімічна механіка дорожньо-будівельних матеріалів». Посібник розрахований на студентів ВНЗ за спеціальністю 6.060101 «Будівництво та цивільна інженерія».