NAU HUB - це простір неформальної освіти в НАУ

NAU HUB - це простір неформальної освіти в НАУ, тобто місце для навчання та саморозвитку поза парами в університеті.

Хаб - це центральний вузол мережі, точка куди сходяться всі зв'язки.

NAU HUB - це місце, куди сходяться всі найкращі ідеї і найкращі люди країни і світу заради розвитку кожного студента і працівника НАУ. Місце сили для всіх, хто живе, навчається і працює в Національному авіаційному університеті або біля нього. Місце свободи розуму, місце народження ідей.

Знаходиться простір в 4 гуртожитку, Гарматна 53, вхід під муралом.

Тут студенти і викладачі організовують один для одного воркшопи, лекції або просто збираються попрацювати над проектами. Регулярно тут проводяться зустрічі з відомими експертами та цікавими людьми.

NAU HUB – це проект Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ. Це частина університету, а отже заходи тут безкоштовні, а користуватися простором можуть студенти і викладачі НАУ та інших дружніх університетів.

Ми допомагаємо студентам та іншим наувцями організовувати власні проекти. Так студенти організували English Club, Акустичні вечори, гру в Мафію, зустрічі з науковцями від Асоціації студентів-біотехнологів НАУ, Студентське конструкторське бюро експериментального ракетобудування NAURocket.

Ми також радо відгукуємося на пропозиції співпраці з випускниками, компаніями та громадськими організаціями, які хочуть робити корисні для НАУ речі.

Пропонуй нам свої ідеї, а ми допоможемо їх реалізувати.

Контакти:

Голова НТСАДМВ НАУ

Ксенія Семенова

063 954 85 20

Координатори NAU HUB

Анна Панасюк

063 425 33 92

Андрій Фаєр

066 026 62 52

Приєднуйся до нас у соціальних мережах:

www.instagram.com/nauhub/

t.me/nauhub