6 квітня 2017 року в Національному авіаційному університеті відкрився YEP Incubator для студентських стартапів.
Мета інкубаторів – розвиток студентських стартапів, перетворення креативних ідейна успішні бізнес-проекти. Адже для успіху, окрім генерування ідей, потрібно вміти мислити як підприємець, мати глибокі економічні знання, розвинені соціальні навички та багато іншого.
Саме для цього протягом трьох місяців зі студентськими командами будуть займатися ментори – відомі фахівці з економіки, бізнесу, права.
YEP NAU базується в NAU HUB (просторі неформальної освіти Національного авіаційного університету) – майданчику, відкритому не лише для студентів та науковців НАУ, а й узагалі для креативних та небайдужих людей.
«2 роки тому наше наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Національного авіаційного університету замислилося над тим, що університету бракує простору неформальної освіти, – каже секретар товариства, асистент кафедри електроніки Ксенія Семенова-Шелевицька.– І тоді університет виділив нам приміщення, яке нині стало резиденцією для команд, котрі займаються різноманітними проектами. Для участі в академічному бізнес-інкубаторі ми відібрали не лише команди, а й окремих талановитих студентів, що мають цікаві ідеї і зможуть знайти тут однодумців».
В. о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко взяв участь в урочистому відкритті YEP Incubator: «Я радий бачити, що в нашому університеті є простір неформальної освіти, і пишаюся тим, що адміністрація університету теж брала участь у його створенні. Бізнес-інкубатори – це саме те, що потрібно сьогодні суспільству. Адже основа розвитку – це люди, які здатні генерувати ідеї, а такі майданчики допомагають ці ідеї успішно реалізовувати».
Операційний директор мережі інкубаторів YEP Георгій Стешенко звернув увагу на те, що відкриття бізнес-інкубатора в НАУ саме 6-го квітня, у день, коли Євросоюз підписав документи щодо скасування віз для України, є символічним.
Гостей привітали ментори інкубатора, провідні фахівці у своїх галузях. Член асоціації правників України Дмитро Годовський закликав «мислити за рамками». Підтримав його й експерт з робототехніки та авіамоделювання Іван Довгаль, підкресливши, що «світу потрібно щось нове».