НАУ СПІВПРАЦЮВАТИМЕ З ТРЬОМА ПРОВІДНИМИ УНІВЕРСИТЕТАМИ КИТАЮ

23 червня в. о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко, разом з керівниками 24 університетів України, взяв участь у форумі ректорів ВНЗ України та Китаю, що відбувся в Київському аціональному університеті імені Тараса Шевченка.

Відкрила форум міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. «Вже підписано угоди 67 вишами України та понад 200 університетами, інститутами, коледжами та підприємствами Китаю. Сьогодні в Україні навчається 2082 студенти з Китаю, але є тенденція до збільшення зацікавленості в українській освіті у громадян Китаю», – зазначила Лілія Гриневич.

Делегація 41 представників університетів та департаментів КНР при- була на чолі з міністром освіти КНР Ченом Баошеном. «За останні 5 років відносини між нашими університета- ми значно поглибилися. Україна має міцний фундамент і наукові школи, що займають перші місця у світі, а уні- верситети КНР останнім часом добре проявляють себе у сфері інновацій», – підкреслив Чен Баошен.

«Відкриття кордонів в освіті і науці, поглиблення міжнародної співпраці є важливими для стратегії розвитку нашого університету, – зазначив Володимир Ісаєнко. – За роки своєї діяльності НАУ підготував більш як 200 тисяч студентів зі 140 країн світу. Цього року в НАУ навчалися майже тисяча іноземців. Протягом найближчих 4–5 років ми плануємо збільшити кількість іноземних студентів до 2500–3000 осіб. У майбутньому – це ще й мож- ливість реалізації програми подвійних дипломів університетів України та КНР. Над цим сьогодні працює підкомісія з питань співробітництва в галузі освіти між Україною та КНР, яка вже затвердила «План першочергових заходів щодо розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі освіти на 2017–2019 роки».

Також було укладено угоди про співпрацю Національного авіаційного університету з трьома провідними університетами Китаю.

Делегація Міносвіти КНР на чолі з міністром Ченом Баошенем відвідала Музей авіації НАУ. Міністр залишив запис у книзі почесних гостей та запевнив, що ВНЗ його країни дуже за- цікавлені у співпраці з Національним авіаційним університетом.

Follow us

© Copyright Aviator 2018. All Rights Reserved.