Привітання з Міжнародним днем цивільної авіації

Шановні викладачі, студенти та працівники, щиро вітаю Вас із професійним святом - Міжнародним днем цивільної авіації!

Майже чверть сторіччя людство відзначає цей день на честь річниці прийняття Конвенції про міжнародну цивільну авіацію і створення ІКАО. Нині цивільна авіація – стратегічно важлива галузь для України, її розвиток є одним з пріоритетів державної політики. І Національний авіаційний університет не лишається осторонь – про це свідчить і цьогорічний візит Президента ІКАО, і цілий ряд документів, підписаних НАУ з цією поважною міжнародною організацією.

Нині НАУ може пишатися своїми випускниками – льотчиками, диспетчерами, конструкторами, науковцями, Саме ви – гордість і надія не лише вітчизняного, а й міжнародного повітряного флоту. Тож бажаю усім вам чистого і мирного неба, щастя, здоров’я і успіхів.

З повагою, в.о. ректора Володимир Ісаєнко

Привітання з Міжнародним днем цивільної авіації